Wybór ubioru na wesele

Kiedy otrzymuje się zaproszenie na ślub, pierwszą myślą jest to, w co się Pan/Pani ubierze. Chcesz, abyś wyglądała jak najlepiej, ale nie chcesz, abyś przyćmiła pannę młodą. Przecież to jej wielki dzień! To w końcu jej wielki dzień! To jej wielki dzień! To jej wielkie wydarzenie! To jej wielki moment! Oto kilka wskazówek na temat tego, w co się ubrać jako gość na weselu.

Męska odzież dla gości weselnych

Mężczyźni ogólnie zalecają garnitur, lub płaszcz sportowy. W przypadku ślubów odbywających się w godzinach porannych można zdecydować się na kombinację koszuli i spodni. Jeśli jednak ślub odbywa się w nocy, należy rozważyć garnitur lub sportową marynarkę. Jeśli nie posiadasz żadnej z tych rzeczy, rozważ ich wypożyczenie. Pozwoli Ci to wyglądać najlepiej, jednocześnie oszczędzając pieniądze.

Strój gościa weselnego dla kobiety

Jak dla kobiet, istnieje więcej opcji, gdy chodzi o to, co można nosić jako gość na weselu. Jeśli zaproszenie mówi, że wesele będzie black tie, to zdecydowanie powinnaś założyć długą suknię. Jeśli powiedziano Ci, że ślub jest swobodny lub półformalny, masz więcej swobody w swoich wyborach. Na tę okazję odpowiednia byłaby ładna bluzka/sweter w połączeniu ze spodniami lub spódnicą. Jeśli zaproszenie mówi, że ślub będzie swobodny, można założyć cokolwiek się chce, pod warunkiem, że nie jest to zbyt odkrywcze. Prosta sukienka letnia sprawdziłaby się na swobodnych letnich weselach.

Wybierając odpowiedni strój dla gościa weselnego, należy wziąć pod uwagę porę dnia, miejsce i formalność. W przypadku mężczyzn zaleca się noszenie garnituru lub sportowej marynarki. Dla kobiet istnieje więcej opcji w zależności od poziomu formalności określonego na zaproszeniu. Niezależnie od tego, co wybierzesz, powinnaś czuć się pewnie i komfortowo, tak abyś mogła się dobrze bawić i świętować ze szczęśliwą parą! https://butiklalala.pl/sukienki-na-wesele

Zobacz również