MISTRZOSTWA EUROPY U23 W LEKKIEJ ATLETYCE BYDGOSZCZ 2017

Szanowni Państwo,

Mistrzostwa Europy U’23 w Lekkiej Atletyce są doskonałą okazją do promocji regionu i działalności jego mieszkańców!

Uwaga samorządy, firmy, organizacje i stowarzyszenia! Przypominamy, że w związku z organizowanymi 15-16.07.2017 r.  w Bydgoszczy Mistrzostwami Europy U ’23 w Lekkiej Atletyce istnieje możliwość bezpłatnej prezentacji walorów miast i gmin województwa kujawsko-pomorskiego oraz promocja własnego zakresu działań organizacji i stowarzyszeń. Ta prestiżowa, sportowa impreza ściągnie do Bydgoszczy sportowców blisko 50 krajów całej Europy. Pokażmy im nasz region, działalność i aktywność jego mieszkańców!

Szacujemy, że na Mistrzostwa przyjedzie blisko 2000 zagranicznych gości, których rywalizację podziwiać będzie kilka tysięcy kibiców. Warto przybliżyć im walory turystyczne, zwyczaje, tradycję i kulturę by w przyszłości wrócili do nas jako turyści, a nie tylko sportowcy.

Z myślą o przybyłych sportowcach i  gościach pragniemy, aby w dniach 15-16.07.2017 r., zaprezentowały się stoiska promujące region, działalność jego organizacji i stowarzyszeń oraz rzemieślników i artystów.

Pomysł na organizację stoiska może być zupełnie dowolny - od ulotek promocyjnych, poprzez ekspozycje sztuki ludowej, wystawy plenerowe, stoiska z produktami regionalnymi czy też występy grup i zespołów.

Aby zadeklarować swój udział, należy wypełnić i wysłać do Biura Organizacyjnego (na adres: office@bydgoszcz2017.pl) formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej. Czas na zgłoszenie stoiska promocyjnego 5.07.2017 r. Dodatkowe informacje znajduj się na stronie Mistrzostw Świata w Lekkiej Atletyce www.bydgoszcz2017.pl
ZAPRASZAMY!!!