MISTRZOSTWA EUROPY U23 W LEKKIEJ ATLETYCE BYDGOSZCZ 2017

POBIERZ PROGRAM MINUTOWY W PLIKU PDF

DZIEŃ 1 - Czwartek, Sesja poranna, 13 Lipca   
10:00 100m ppł 7bój K  
10:05 Rzut młotem M Q A
10:25 100m K R1
10:45 Pchnięcie kulą M Q A+B
11:10 100m M R1
11:15 Skok wzwyż 7bój K A+B
11:35 Rzut młotem M Q B
11:45 Skok w dal M Q A+B
12:03 400m M R1


DZIEŃ 1 - Czwartek, Sesja wieczorna, 13 lipca
14:45 Rzut oszczepem M Q A
15:05 Pchnięcie kulą 7bój K A+B
16:00 3000m prz K R1
16:25 Rzut oszczepem M Q B
16:35 Trójskok K Q A+B
16:40 1500m M R1
17:00 Skok o tyczce K Q A+B
17:15 200m 7bój K  
17:40 Skok wzwyż M Q A+B
17:50 800m K R1
18:00 Rzut dyskiem K Q A
18:30 10,000m M Finał
19:10 Rzut dyskiem K Q B
19:15 100m K Półfinał
19:32 10,000m M CM
19:40 100m M Półfinał



DZIEŃ 2 - Piątek, Sesja poranna, 14 Lipca
10:00 100m ppł K R1
10:05 Rzut młotem K Q A
10:39 Skok wzwyż K Q A+B
10:45 110m ppł M R1
11:00 Skok o tyczce M Q A+B
11:40 Rzut młotem K Q B
11:20 1500m K R1
11:50 800m M R1
12:25 Skok w dal 7bój K A+B
12:30 400m ppł K R1
13:00 400m ppł M R1



DZIEŃ 2 - Piątek, Sesja wieczorna, 14 Lipca
14:50 Rzut oszczepem 7bój K  A
15:35 3000m prz M R1
15:50 Pchnięcie kulą K Q A+B
16:10 Rzut oszczepem K B
16:16 100m K Finał
16:24 Trójskok K Finał
16:30 100m M Finał
16:40 400m K Półfinał
17:00 100m  K CM
17:10 400m M Półfinał
17:29 100m  M CM
17:42 Rzut młotem M Finał
17:55 800m 7bój K Finał
18:10 Pchnięcie kulą M Finał
18:24 200m K R1
19:02 Skok w dal M Finał
19:14 200m M R1
19:15 Trójskok K CM
19:22 Siedmiobój K CM
19:45 10,000m K Finał
19:50 Rzut dyskiem K Finał
20:32 100m ppł K Półfinał
20:33 Rzut młotem M CM
21:05 110m ppł M Półfinał
21:06 Pchnięcie kulą M CM
21:15 10,000m  K CM



DZIEŃ 3 - Sobota, Sesja poranna, 15 lipca
10:00 Rzut dyskiem M Q A
10:05 100m 10bój M  
11:00 Skok w dal 10bój M A+B
11:20 Rzut dyskiem M Q B
11:35 4 x 400m  K R1
12:05 4 x 400m  M R1
12:50 Skok w dal K Q A+B
12:35 Pchnięcie kulą 10bój M A+B
12:55 Rzut oszczepem K Q A
14:15 Rzut oszczepem K Q B



DZIEŃ 3 - Sobota, Sesja wieczorna, 15 lipca
15:38 Rzut dyskiem K CM
15:45 Skok wzwyż 10bój A+B
15:48 400m ppł K Półfinał
16:05 Pchnięcie kulą K Finał
16:09 400m ppł M Półfinał
16:20 Skok w dal M CM
16:31 200m K Półfinał
16:35 Trójskok M Q A+B
16:52 200m M Półfinał
17:16 3000m prz K Finał
17:20 Skok o tyczce K Finał
17:35 Rzut oszczepem M Finał
17:40 1500m M Finał
17:45 Pchnięcie kulą K CM
17:55 100m ppł K Finał
17:57 3000m prz K CM
18:07 110m ppł M Finał
18:19 400m K Finał
18:21 1500m M CM
18:25 100m ppł K CM
18:35 400m M Finał
18:50 Skok wzwyż M Finał
18:55 800m M Półfinał
18:58 110m ppł M CM
19:09 400m K CM
19:18 800m K Finał
19:22 Rzut oszczepem M CM
19:30 Rzut młotem K Finał
19:31 400m M CM
19:40 400m 10bój M  
20:02 800m K CM
20:10 5000m M Finał
20:30 200m K Finał
20:48 200m M Finał
20:51 Skok o tyczce K CM
20:55 5000m M CM



DZIEŃ 4 - Niedziela, Sesja poranna, 16 lipca
09:00 20km Chód M Finał
09:30 110m ppł 10bój M  
11:00 20km Chód K Finał
10:20 Rzut dyskiem 10bój M A
11:38 Rzut dyskiem 10bój M B
13:25 Skok o tyczce 10bój M A+B



DZIEŃ 4 - Niedziela, Sesja wieczorna, 16 Lipca
14:07 20km Chód K CM
14:12 20km Chód M CM
14:17 Rzut młotem K CM
14:22 Skok wzwyż M CM
14:30 Rzut dyskiem M Finał
14:32 4 x 100m K R1
15:08 4 x 100m M R1
15:35 Skok w dal K Finał
15:57 400m ppł K Finał
16:01 200m M CM
16:10 Skok wzwyż K Finał
16:13 200m K CM
16:20 Rzut oszczepem 10bój M A
16:28 400m ppł M Finał
16:32 Rzut dyskiem M CM
16:36 400m ppł K CM
17:05 1500m K Finał
17:11 400m ppł M MC
17:19 3000m prz M Finał
17:31 Rzut oszczepem 10bój M B
17:31 Skok w dal K CM
17:40 Skok o tyczce M Finał
17:45 800m M Finał
17:48 1500m K CM
17:56 5000m K Finał
18:00 Trójskok M Finał
18:14 3000m prz M CM
18:24 4 x 100m K Finał
18:26 800m M CM
18:30 Skok wzwyż K CM
18:40 4 x 100m M Finał
18:43 5000m K CM
18:52 1500m 10bój M Finał
19:00 Rzut oszczepem K Finał
19:27 4 x 100m K CM
19:38 4 x 400m K Finał
19:44 4 x 100m M CM
19:55 4 x 400m M Finał
20:12 Skok o tyczce M CM
20:16 Trójskok M CM
20:20 Dziesięciobój M CM
20:24 Rzut oszczepem K CM