MISTRZOSTWA EUROPY U23 W LEKKIEJ ATLETYCE BYDGOSZCZ 2017

Przygotowujący się do Mistrzostw Europy U23, które od 13 do 16 lipca odbędą się w Bydgoszczy, Sofia Ennaoui i Konrad Bukowiecki, zmierzą się z podatkami w Wielkim Teście. Dziś o 20.30 w TVP1.

Oboje zgodnie twierdzą, że będzie to wyzwanie większe niż walka z rywalami na bieżni i rzutni.

Nasz niezwykle utalentowany kulomiot Konrad Bukowiecki, który jako Ambasador Mistrzostw Europy symbolizuje siłę, zapowiada, że nie podda się łatwo.

- O podatkach wiem stosunkowo niewiele, bo zacząłem rozliczać się niedawno, a do tego nieoceniona w tym względzie jest moja pani księgowa. Mam jednak nadzieję, że podołam zadaniu, bo zamierzam się trochę przygotować do tego testu - mówi z uśmiechem nasz mistrz. - A poważnie mówiąc, chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę i o pokazanie innym, ale sobie również, że te podatki to nie taki diabeł straszny - dodaje.

Z kolei Sofia Ennaoui również nie odpuszcza, choć nie ukrywa, że będzie to dla niej duże wyzwanie.

- Nie ukrywam, że o podatkach wiem niewiele, bo na szczęście mam w rodzinie chodzącą „encyklopedię podatkową”, która co roku mnie rozlicza i mam pełne zaufanie. Ale liczymy na to, że będziemy z Konradem w parze i jako Ambasadorowie Mistrzostw Europy do lat 23, musimy pokazać się z jak najlepszej strony i nie dać przysłowiowej „plamy” - zapowiada nasza biegaczka.

Czy Sofia i Konrad podołają w walce z wiedzą o podatkach? Czy nasi Superbohaterowie okażą się mistrzami również w telewizyjnym studio? Warto przypomnieć, że w Wielkim Teście o Henryku Sienkiewiczu zwyciężyła, przed kilkunastoma tygodniami, Maria Andrejczyk – także faworytka mistrzostw Europy w Bydgoszczy oraz jedna z Superbohaterek promujących imprezę.

Wielki test o podatkach w poniedziałek, 24 kwietnia, o godz. 20.30 w TVP 1. Trzymajcie kciuki za naszych Superbohaterów!

11. Mistrzostwa Europy U23 odbędą się na Stadionie im. Zdzisława Krzyszkowiaka w Bydgoszczy pomiędzy 13 i 16 lipca. Bilety na zawody dostępne są m.in. w serwisie eBilet.pl oraz w sieci Empik na terenie całego kraju.