MISTRZOSTWA EUROPY U23 W LEKKIEJ ATLETYCE BYDGOSZCZ 2017


POCZUJ Z NAMI SPORTOWE EMOCJE !!!

Miasto Bydgoszcz po raz kolejny podejmuje się organizacji lekkoatletycznej imprezy na międzynarodowym poziomie. Mistrzostwa Europy U23 to dla miasta kolejne sportowe wyzwanie. Już w lipcu do Bydgoszczy przyjadą młodzi lekkoatleci  z całego kontynentu, a wraz z nimi sztaby szkoleniowe i całe rodziny chcące na żywo wspierać swoich bliskich. Tak skomplikowane logistycznie przedsięwzięcie wymaga dużych nakładów pracy ze strony Organizatorów i nie tylko. 

Po ogromnym sukcesie ubiegłorocznych Mistrzostw Świata Juniorów zorganizowanych także w Bydgoszczy mamy ochotę na więcej i kolejną imprezę przygotujemy jeszcze lepiej.

Niezwykle ważnymi członkami zespołu organizacyjnego są WOLONTARIUSZE. Bez ich zaangażowania, chęci niesienia pomocy i kreatywności - tego typu wydarzenia nie dochodziłyby do skutku.

W związku z tym poszukujemy osób, które już w lipcu byłyby gotowe wraz z nami współtworzyć jedno z największych wydarzeń sportowych w Polsce. Zatem nie wahaj się – dołącz do nas już teraz !!! Razem zbudujemy zgrany zespół !!!

Osoby zainteresowane prosimy o rejestracje w systemie zgłoszeń

wolontariat.bydgoszcz2017.pl

Wszelkie pytania prosimy kierować na oficjalny adres e-mail:
wolontariat@bydgoszcz2017.pl

Dziękujemy i raz jeszcze zapraszamy do współtworzenia tego magicznego sportowego spektaklu. 

Do zobaczenia!